Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent wdrożeń

2x3 S.A.
zachodniopomorskie, Krzęcin
praca stacjonarna
2470 dni temu

Ogłoszenie numer: 1712098, z dnia 2017-07-19

2x3 S.A.

Firma 2x3 S.A. istnieje na rynku od 1996 roku. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły i domu.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Krzęcin

Opis stanowiska

  • aktywne współuczestnictwo w rozwoju projektów
  • obsługa reklamacji od przyjęcia do zakończenia procesu
  • tworzenie instrukcji wdrożeń i opis procesów
  • bieżący monitoring wdrożeń i weryfikacja harmonogramu postępu
  • bieżące raportowanie efektów prowadzonych działań.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: ekonomiczny lub inżynierski
  • znajomości środowiska MS Windows i aplikacji biurowych
  • umiejętności analitycznego myślenia i precyzji działania
  • odpowiedzialności, systematyczności, dobrej organizacji czasu pracy
  • chęci rozwoju i zdobywania nowych kompetencji

Oferujemy

  • interesującą pracę
  • miłą atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole
  • motywacyjny systemem wynagrodzenia
  • stałe zatrudnienie w stabilnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • umowę o pracę