Zobacz więcej ofert pracy

Audytor / Ankieter / Tajemniczy Klient

Klient portalu Praca.pl
łódzkie
praca stacjonarna
2635 dni temu

Ogłoszenie numer: 1505959, z dnia 2017-01-30

Realizujemy projektu z zakresu: Retail Audit, Badania konsumenckie oraz Tajemniczy Klient.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą: samodzielną, komunikatywną, optymistycznie nastawioną do życia;

jeśli posiadasz umiejętności aktorskie i szybko odnajdujesz się w nietypowych sytuacjach

– ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!!!

Zadania na stanowisku:

  • Wcielanie się w rolę klienta, w celu zebrania informacji o procesie obsługi klienta
  • Przygotowanie raportu po badaniu, które w sposób obiektywny opisze prowadzonego badania tajemniczego klienta

lub

  • Zbieranie danych o produktach, ekspozycjach, cenach, promocjach w sklepie.
  • Przekazanie raportów po badaniu

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność uważnej obserwacji
  • Dobra pamięć i łatwość formułowania myśli
  • Otwartość i komunikatywność
  • Posiadanie smartfona z Androidem – wymagane do wypełnienie ankiety

Oferujemy

  • Pakiet szkoleń w ramach poszczególnych projektów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub własnej działalności gospodarczej + konkurencyjne wynagrodzenie
  • Długofalową współpracę w ramach wszystkich usług realizowanych przez firmę