Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Back-end Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2520 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Specjalistów Microsoft (SharePoint/.NET, Business Intelligence, Dynamics) obejmujących wszystkie role od Sprzedaży i Przedsprzedaży, poprzez Kierowników Projektów, Konsultantów, Analityków i Programistów.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: NFI 12/05/20117

Wymagane:

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w pracy z technologiami C#/.NET
  • Dobra znajomość ASP.NET 4.0 (C#)
  • Doświadczenie w pracy z T-SQL, AJAX, Entity Framework
  • Mile widziana znajomość CSS, Javascript, jQuery, WCF, Workflow Fundation
  • Znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z JavaScript, JQuery, CSS, WCF, WF, Design Patterns experience
  • Cheć relokacji do Warszawy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w wielu interesujących i ambitnych projektach
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy