Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    5 godz.
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Back-end Developer

Nigel Frank International
Wrocław
praca stacjonarna
2491 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint. .NET i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint, .NET i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.
Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, kontakty z klientami i profesjonalizm.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: NFI 04/04/2017

Zadania:

  • Wytwarzanie, wdrożenie oraz testowanie aplikacji internetowych
  • Zapewnienie wsparcia w zakresie analizy i projektowania we wszystkich fazach wytwarzania oprogramowania,
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu we wszystkich fazach tworzenia projektu oraz najlepszych rozwiązań dla powierzonych zadań
  • Opracowanie nowych koncepcji rozwiązań,
  • Sugerowanie własnych innowacyjnych pomysłów w ramach technologii Microsoft

Kwalifikacje:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie
  • technologiach back-end w środowisku Microsoft: C#, .NET, WCF, Entity Framework wraz ze znajomością bazy danych SQL Server
  • Doświadczenie w pracy z wytwarzaniem oprogramowania z użyciem metodologii AGILE(SCRUM),
  • Bardzo dobre rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne,
  • Pozytywne myślenie oraz chęci do nauki i poszerzania wiedzy
  • Bardzo dobra znajomość języka  angielskiego

Dodatkowo mile widziane:

  • Zainteresowanie programowaniem z użyciem technologii Microsoft takich jak Azure, MVC/WebApi czy Office 365
  • Znajomość frameworków JavaScript (Angular.js, Knockout.js)

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę dla polskich i zagranicznych klientów (możliwość wyjazdów za granicę )
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • Szkolenia, certyfikacje (Oracle, Microsoft, Java, IBM, SAP)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny