Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik kawiarni McCafe

    McDonald's Polska Sp. z o.o.   Kłodzko    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   25,25 - 26,50 zł brutto/godz.
    14 dni
    Co będziesz robić? Przygotowywać burgery, desery i inne pyszności; Sprzedawać je; Kompletować i wydawać zamówienia; Dbać o porządek; Czego szukamy? Chęci do pracy; Otwartości i komunikatywności; Umiejętności pracy w zespole; Pssst: Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii -...
  • Pracownik piekarni i produkcji spożywczej

    MAXTOP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Sławków    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Umiejętności pracy w zespole; Solidności, rzetelności, uczciwości; Motywacji i zaangażowania; Dobrej organizacja pracy; Książeczki SANEPID;
Zobacz więcej ofert pracy

Barista

Starbucks Kraków Rynek 27
Kraków
praca stacjonarna
2884 dni temu

Barista
Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: sbx/108083
Zadania:

Wymagania:

• Entuzjazm i kreatywność w działaniu
• Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
• Mile widziane doświadczenie w gastronomii lub w obsłudze klienta
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność szybkiego uczenia się
• Wysoka kultura osobista• Zapewnienie obsługi klienta na jak najwyższym poziomie
• Tworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni
• Budowanie długotrwałych relacji z klientem
• Przygotowywanie i polecanie produktów Starbucks
• Praca w zespole i budowanie wspólnych sukcesów kawiarni

Oferujemy:

•Niepowtarzalna atmosfera i wspaniali ludzie
•Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia
•Praca w fascynującym świecie kawy, w jednej z najbardziej znanych marek na świecie
•Możliwość uczenia się od najlepszych
•Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Administratorem danych osobowych jest AmRest Coffee z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w zw. z bieżącą i przyszłymi rekrutacjami). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w wyżej wymienionym celu.

AmRest Coffee Sp. z o. o. jest autoryzowanym licencjobiorcą firmy Starbucks EMEA LTD i jest wyłącznie odpowiedzialny za zatrudnienie.