Najnowsze oferty pracy

  • Asystent osoby z niepełnosprawnością

    Stowarzyszenie Otwarte Drzwi   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Prowadzenie indywidualnych oraz grupowych treningów ukierunkowanych na wzrost samodzielności i zaradności życiowej, Indywidualne wsparcie beneficjenta w podejmowaniu aktywności w Ośrodku, Tworzenie i realizacja indywidualnych programów terapii oraz okresowa ocena efektów rehabilitacji,...
  • Koordynator Usług Opiekuńczych

    ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża   Łódź, ul. Wysoka 44    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Zapraszamy do złożenia aplikacji: CV, list motywacyjny, dokumenty poświadczające wykształcenie i doświadczenie zawodowe za pomocą przycisku aplikowania. Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia 2024 r. O zakwalifikowaniu aplikacji do procesu rekrutacji decyduje data wpływu.
Zobacz więcej ofert pracy

Betreuer

Molzberger
Niemcy, Wissen
praca stacjonarna
3250 dni temu

Ogłoszenie numer: 698312, z dnia 2015-05-28

Molzberger

Arbeiten in Deutschland

Betreuung

6-8Wochen in Deutschland- 2 Wochen zu Hause

Betreuer

Miejsce pracy: Niemcy, Wissen

Opis stanowiska

Es geht um die Betreuung eines 38 jährigen Rollstuhlfahrers - kein Pflegefal, der leichte Sprachstörungen hat

aber beweglich und Mobil ist und mit Hilfestellungen seinen Alltag meistert. Sie hätten täglich 6 Stunden Freizeit.

und die Arbeit  würde überdurchschnittlich vergütet.

Wymagania

  • Männlich/ weiblich gerne auch Ehepaare
  • Gute- sehr gute Deutsch Sprachkenntnisse

Oferujemy

  • Fahrtkosten  werden übernommen.
  • EigenesZimmer während des Aufenthalts in einer Gemeinschaftswohnung sowie Verpflegung werden gestellt.
  • Ebenso ein kleiner, neuer Mittelklassewagen, der Ihnen und zwei weiteren Mitarbeitern zur Verfügung steht.
  • Attraktives Arbeitsumfeld und Sonderleistungen
  • Gute Bahnanbindung nach Köln, Bonn oder Siegen