Zobacz więcej ofert pracy

Booker Agencji Modelek

Agencja MODELEK „ARTFASHION”
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2921 dni temu

Ogłoszenie numer: 1059358, z dnia 2016-04-26

zatrudni osobę kreatywną z doświadczeniem w branży na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych modelek
  • tworzenie wizerunku modelek
  • stwarzanie możliwość rozwoju modelki
  • organizację biura Artfashion
  • organizację sesji zdjęciowych
  • zdobywanie nowych zleceń komercyjnych
  • promocję agencji i modelek

Wymagania

Idealny kandydat powinien:

  • znać rynek modelingu

  • dobrze znać język angielski
  • umieć wyszukiwać nowe twarze

  • posiadać doświadczenie w pracy z modelkami minimum 2 letnie

  • umieć pracować w zespole

  • być osobą stawiającą czoła wyzwaniom

  • posiadać motywację do pracy i chęć rozwoju zawodowego

  • być osobą kreatywną i chętną do podejmowania nowych wyzwań

  • być dyspozycyjny

  • znać obsługę podstawowych programów komputerowych w tym pakietu MS Office

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju
  • zdobywanie nowych doświadczeń
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i osiąganych efektów
  • uczestniczenie w procesach kreatywnych