Zobacz więcej ofert pracy

Branch Manager (FTL)

Logart Personnel Consulting
Kraków
praca stacjonarna
2714 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Kogo reprezentujemy?

Naszym klientem jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku firm o profilu transportowo-spedycyjnym, posiadająca w Polsce 8 odziałów. Obecnie - w związku z planami otwarcia w Krakowie biura firmy o specjalizacji: FTL i LTL  - poszukujemy ambitnych i ukierunkowanych na sukces zawodowy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Zadania:
  • Odpowiedzialność za projekt budowy od podstaw krakowskiego oddziału firmy
  • Kierowanie pracą specjalisty ds. sprzedaży oraz specjalisty ds. spedycji
  • Nawiązywanie relacji z klientami na usługi spedycji całopojazdowej krajowej i międzynarodowej
  • Nadzorowanie operacyjnej pracy oddziału
  • Odpowiedzialość za wynik finansowy
Wymagania:
  • Doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu
  • Znajomość rynku klientów, w tym zwłaszcza klientów zlokalizowanych w Małopolsce
  • Doświadczenie w nadzorowaniu procesów operacyjnych (FTL, LTL - kraj i zagranica)
  • Doświadczenie w kreowaniu i wspieraniu działań sprzedażowo- rozwojowych
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku firm spedycyjnych
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • Szereg benefitów pozapłacowych (m.in. prywane ubezpiecznie medyczne, karta sportowa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (uzależniony od rocznego wyniku oddziału)
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie oraz w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Potwierdzam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez Administratorów znajdują się na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.