Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager marki Lahti Pro

Profix Sp. z o.o.
Łomna-Las, Centrum Dystrybucyjno-Handlowe, Łomna Las, ul. Dobra 3
praca stacjonarna
3451 dni temu

Poszukuje osoby na stanowisko:

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe, Łomna Las, ul. Dobra 3
Kluczowe zadania:
  • współtworzenie oraz realizowanie polityki handlowej firmy Profix,
  • zarządzanie sprzedażą produktów z grupy BHP i marki Lahti Pro
  • monitorowanie działań konkurencji oraz przygotowywanie akcji promocyjnych,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • duże doświadczenie w sprzedaży i kreowaniu wizerunku marki,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy i znajomość branży BHP lub narzędziowej,
  • systematyczność w działaniu, kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność,
  • współtworzenie oraz realizacja budżetu,
  • biegła obsługa komputera – środowisko Windows.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie z wieloletnimi tradycjami,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • system szkoleń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne
    do osiągniętych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy.
DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).