Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Brand Distribution LTD Sp. z o.o. Sp. K.
Warszawa
praca stacjonarna
3056 dni temu

Jesteśmy rodzinnym biznesem założonym w 1993, dążącym do wybitnych wyników i sukcesów. Przez lata, dzięki naszemu zespołowi wybitnych specjalistów, zdobyliśmy światową pozycje niezawodnego partnera w interesach. Naszym celem jest dostarczenie klientom na całym świecie najwyższej jakości produktów FMCG oraz usług w konkurencyjnej cenie. Opieram nasz biznes na dobrej reputacji i wzajemnych korzyściach.

Współpracujemy z klientami na światową skalę. Nasze działy importu i eksportu, biura zagraniczne oraz własna flota transportowa pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi w profesjonalny i efektywny sposób. Jesteśmy w stanie dotrzeć do Ciebie gdziekolwiek jesteś.
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: OGOL-MWLA/091115

Opis stanowiska:

  • analiza rynku, segmentów, konkurencji i potrzeb konsumenta
  • inicjowanie, współudział w tworzeniu i realizacja (koordynacja) procesów wdrożeniowych nowych produktów
  • nadzór i rozwój marki/marek, w kontekście zmieniającego się otoczenia rynkowego, w celu osiągnięcia założonych wyników sprzedaży i zysku
  • współpraca z agencjami, wydawnictwami, podwykonawcami w zakresie działań i materiałów marketingowych związanych z nowymi i już istniejącymi liniami produktów
  • przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji z analiz/strategii/nowych linii produktowych
  • planowanie, przygotowywanie i kontrolowanie powierzonego budżetu marketingowego
  • odpowiedzialność za stworzenie i realizację planu wsparcia marketingowego
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • analiza efektywności prowadzonych działań
  • zarządzanie działaniami marketingowymi offline i online
  • zarządzanie działaniami PR i reklamowymi
  • koordynowanie bieżących zleceń działań marketingu w ramach bieżących marek

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe: marketing, ekonomia)
  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu marką /markami
  • doświadczenie w tworzeniu strategii rozwoju i komunikacji powierzonej marki, rekomendowaniu i wprowadzaniu na rynek nowych produktów
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży FMCG
  • znajomość narzędzi marketingu tradycyjnego oraz marketingu internetowego
  • wysoki poziomu energii, inicjatywy i chęci do pracy w zespole
  • kreatywność, komunikatywność, wysokie umiejętności prezentacyjne
  • doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • zdolność do szybkiego uczenia się i samodzielność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego mowie i piśmie
  • zaangażowanie oraz umiejętność organizowania własnej pracy
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywania relacji z partnerami biznesowymi
  • umiejętność pracy pod presją czasu i z wieloma zadaniami jednocześnie
  • zdolności analityczne

Oferujemy:

  • możliwość kreowania wizerunku produktów oraz realny wpływ na asortyment firmy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość samodzielnego działania
  • możliwość rozwoju i awansu