Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Austria Magazynier Austria
Brygadzista magazynowy/Komisjoner

Personnel International BPO Sp. z o.o.
Austria, Laakirchen
praca stacjonarna
2527 dni temu

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) obecnie poszukuje dla swojego Klienta- międzynarodowej sieci dyskontów-pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Laakirchen

Zakres obowiązków:
  • reprezentowanie firmy poprzez kontakt z niemieckim klientem,

  • współpraca z koordynatorem projektu,

  • współpraca z biurami rekrutacyjnymi na terenie Polski,

  • pośrednictwo pomiędzy niemieckim brygadzistą oraz polskimi pracownikami,

  • koordynacja pracy podległych pracowników(m.in. kontrole skompletowanych palet pod względem ilościowym oraz jakościowym),

  • szeroko pojęta opieka nad polskimi pracownikami,

  • przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety lub do lodówek,

  • zbieranie zamówień przy pomocy monitora lub systemu słuchawkowego typu PBV w języku niemieckim,

  • obsługa wózka widłowego,

  • praca na hali ciepłej lub w mroźni;

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • min. wykształcenie- średnie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • uprawnienia na wózki widłowe,

  • doświadczenie przy kompletacji(min. 6 m-cy),

  • odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność;

  • mile widziana znajomość systemu słuchawkowego PBV,

  • mile widziane doświadczenie przy kompletacji na dziale mroźni;

Oferujemy:
  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na podstawie austriackiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Austrii,

  • konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe,

  • zakwaterowanie na terenie Austrii w pobliżu miejsca pracy,

  • opiekę polskiego koordynatora,

  • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,

  • pomoc w dopełnieniu formalności w Austrii, związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych.