Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    13 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław BI Developer Wrocław
Business Intelligence Consultant

Nigel Frank International
Wrocław
praca stacjonarna
2764 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, New York, San Francisco, Singapore and Melbourne, we offer our Microsoft partner and end user clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Miejsce pracy: Wroclaw

Opis stanowiska:

  • Analiza wymagań biznesowych i projektowanie rozwiązań Business Intelligence
  • Modelowanie oraz tworzenie hurtowni danych
  • Projektowanie oraz implementacja procesów ETL, kostek OLAP

 Wymagania:

  • Miniumum rocznego doświadczenia w realizacji projektów klasy Business Intelligence z uzyciem Power Bi
  • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z projektowaniem oraz tworzeniem relacyjnych baz danych opartych o SQL Server
  • Doświadczenia w optymalizacji zapytań T-SQL
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Bardzo dobrze warunki zatrudnienia
  • Dostęp do najnowszych technologii z obszaru IT
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pakiet dodatkowych benefitów