Najnowsze oferty pracy

  • Programista C#

    Praca.pl Sp. z o.o.   Kraków    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    15 dni
    Zakres obowiązków: Tworzenie i utrzymanie wysokiej jakości kodu dla aplikacji; Aktywny rozwój nowych funkcjonalności oprogramowania; Projektowanie i implementacja testów automatycznych; Dokonywanie dokładnej dokumentacji wdrażanych rozwiązań;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków BI Developer Kraków
Business Intelligence Developer

Nigel Frank International
Kraków
praca stacjonarna
2501 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji tylko Microsoft Dynamics ,JAVA,  SharePoint i BI oraz kadry kierowniczej.

Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.

Dla jednego z naszych klientów, prestiżowej, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: NFI 061117/77/BI

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie, komercyjne doświadczenie w pracy z narzędziami MS / Oracle Business Intelligence
  • Dobra znajomość MS SQL Server 200572008 (SSAS, SSIS, SSRS)
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań BI (raporty, panele, karty wyników) za pomocą SSRS, SSAS i MDX w środowisku hurtowni danych
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu procesów ETL
  • Zaawansowana znajomość OLAP / MOLAP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca z zagranicznym klientem)
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze bankowym lub finansowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z MS SharePoint Server 2007, MS Visual Studio .NET, C#

OFERUJEMY:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej instytucji finansowej
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w gronie profesjonalistów