Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Programista C# Poznań
C#/.NET Software developer / Vulnerability analyst

nSense Polska S.A.
Poznań
praca stacjonarna
3311 dni temu

Ogłoszenie numer: 651513, z dnia 2015-03-31

nSense Polska S.A. należy do nSense Group, skandynawskiego lidera w dziedzinie testów penetracyjnych, audytów bezpieczeństwa, analizy powłamaniowej i doradztwa w zakresie bezpieczeństwa danych oraz systemów.
Naszą misją jest nieustanne podwyższanie kompetencji własnych oraz naszych klientów w dziedzinie bezpieczeństwa IT.
Naszymi klientami są insytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, centra danych, instytucje przemysłowe, logistyczne oraz rządowe.
Oprócz usług konsultingowych, rozwijamy i dostarczamy autorskie narzędzia do automatycznej detekcji podatności w usługach sieciowych i aplikacjach webowych.

Więcej informacji na stronie https://www.nsense.net/

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • rozwój oprogramowania służącego do wykrywania i raportowania podatności usług sieciowych, aplikacji webowych i aplikacji stand-alone,
  • rozwój aplikacji webowych wspierających prace konsultantów ds. bezpieczeństwa,
  • rozwój narzędzi do zdalnego skanowania systemów i sieci,
  • analiza znanych podantości oprogramowania oraz błędów konfiguracji środowiska uruchomieniowego
  • automatyzacja sposobu wykrywania zagrożeń.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość technologii .NET oraz języka SQL (MSSQL, Oracle, SQLite),
  • dobra znajomość protokołu HTTP,
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformę .NET,
  • praktyczna znajomość technologii webowych,
  • doświadczenie w posługiwaniu się rozwiązaniami typu ORM,
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji,
  • znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych,
  • wykształcenie wyższe, informatyczne lub studenci studiów informatycznych,
  • komunikatywność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania rozproszonego i wielowątkowego,
  • znajomość usług sieciowych,
  • znajomość narzędzi służących do testowania poziomu zabezpieczeń systemów,
  • znajomość zasad tworzenia bezpiecznego oprogramowania,
  • znajomość technologi przetwarzania dokumentów XML,
  • znajomość systemów Unix/Linux,
  • umiejętność programowania w języków skryptowych (bash, Perl, Python)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym zespole ekspertów ds. bezpieczeństwa,
  • dostęp do najnowszych technologii informatycznych i pozyskiwanie unikalnej wiedzy na temat zabezpieczeń aplikacji i systemów,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy