Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Konsultant ds. Wdrożeń Warszawa
Client Desktop & Mobile Devices Specialist

Moorgate
Warszawa
praca stacjonarna
2886 dni temu

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: GD/DSKM/05/16/WAW

Zadania:

  • Udział w projektowaniu i implementacji  środowisk desktopowych;
  • Przygotowanie obrazu systemu operacyjnego, jego deployment oraz konfiguracja z wykorzystaniem rozwiązania Altiris;
  • Zarządzanie platformami mobilnymi oraz rekomendacje dotyczące architektury (rozwiązanie  AirWatch);
  • Udział w pracach projektowych;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie z rozwiązaniem Altiris lub SCCM;
  • Doświadczenie w zarządzaniu platformami mobilnymi (preferowanyAirWatch);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Inicjatywa w działaniu;
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem;

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i  elastyczną formę współpracy(umowa o pracę lub b2b);
  • Pakiet benefitów;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Udział w realizacji międzynarodowych projektów w firmiebędącej jednym z leaderów na rynku w swoim sektorze;
  • Możliwość częściowej pracy z zdalnej;