Zobacz więcej ofert pracy

Concierge

EURO-HOTELE SP. Z O.O.
Kraków
praca stacjonarna
2404 dni temu

Ogłoszenie numer: 1794823, z dnia 2017-09-25

Kompleks dwóch hoteli z 393 pokojami, 16 multimedialnymi salami konferencyjnymi oraz premium wellness SPA no. 5, działający pod markami z rodziny Hilton Worldwide w Krakowie - Doubletree by Hilton hotel Krakow & Convention Center oraz Hampton by Hilton Krakow, poszukują idealnego kandydata na stanowisko:

Concierge

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za obsługę stanowiska concierge,
  • bieżąca obsługa Executive Floor,
  • przyjmowanie i obsługa gości hotelowych ,wymeldowywanie gości, obsługa płatności,
  • prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych,
  • szybkie reagowanie na uwagi Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób Gwarantujący pełną satysfakcję Gości,
  • przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów hotelu,
  • utrzymanie czystości stanowiska pracy.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie (bądź motywacja do jego zdobycia),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka obcego),
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność rozwijania sieci kontaktów,
  • kreatywność oraz ukierunkowanie na skuteczne poszukiwanie rozwiązań,
  • wysoka kultura osobista i dbałość o profesjonalną aparycję.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwość korzystania z bonusów jakie daje sieć hoteli Hilton Worldwide,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia wiedzy,
  • prywatną opiekę medyczną.