Zobacz więcej ofert pracy

Concierge

GRUPA KAN
Białystok
praca stacjonarna
2273 dni temu

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech i na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

Concierge
Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: C/1/2018
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - wymagane
  • znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • doskonała organizacja pracy, również pod presją czasu
  • rozbudowana sieć kontaktów w tym kontaktów zagranicznych, w obszarze turystyki
  • doświadczenie w pracy w biurze podróży – dodatkowy atut
  • czynne prawo jazdy kat. B
Zadania na stanowisku:
  • organizacja przyjazdu kontrahentów Grupy KAN:
    • wybór i zakup połączeń lotniczych
    • organizacja przyjazdu do centrali KAN (środki transportu)
    • rezerwacja noclegów
    • organizacja i koordynacja spotkań w centrali
    • organizacja czasu wolnego gości (wycieczki, przewodnicy)
  • nadzór nad budżetem projektu
  • organizacja wiz, zaproszeń do Polski i do krajów Europy i Świata
  • budowa bazy dostawców usług (hotele, restauracje, biura podróży) – Polska i Europa
  • audyty dostawców usług
  • dbanie o wizerunek Grupy w czasie pobytu gości
  • wyjazdy służbowe (Polska i Europa)
Oferujemy:
  • wykorzystanie potencjału kreatywności i innowacji podczas realizacji projektów
  • stały rozwój poparty pakietem szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • ambitną i ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej korporacji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizacji własnych pomysłów
  • współpracę z młodym, profesjonalnym zespołem
W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN.

Informujemy, że Administratorem Danych jest KAN sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie ul. Zdrojowa 51, 16-001 Kleosin. Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować się można pod adresem inspektor@kan-therm.com.
Posiada Pan/Pani uprawnienie do dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Dane będą przetwarzane na podstawie zgody kandydata oraz przepisów kodeksu pracy wyłącznie w celu prowadzenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – także w celu prowadzenia kolejnych procesów rekrutacyjnych.
Administrator Danych nie będzie przetwarzał przekazanych danych w sposób zautomatyzowany, ani profilował kandydatów.
Pana/Pani dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom przetwarzającym oraz podmiotom z Grupy Kapitałowej KAN.
W przypadku, jeśli Pan/Pani uzna, że przetwarzanie narusza obowiązujące przepisy, ma Pan/Pani uprawnienie do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.