Zobacz więcej ofert pracy

Credit Manager

Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Kraków
praca stacjonarna
3450 dni temu

Firma jedyna w swoim rodzaju, międzynarodowy gigant w obszarze wyszukiwarek internetowych, poszukuje osoby z umiejętnościami autoprezentacji, potrafiącej napędzać swój zespół do działania, z biegłym językiem angielskim.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: CrMGO/10/2014

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie analiz finansowych (analiza finansowa firm chcących podjąć współpracę)
  • Zarządzanie 10 osobowym zespołem
  • Raportowanie wyników
  • Prowadzenie rekrutacji nowych pracowników do zespołu
  • Ścisła współpraca z działem windykacyjnym
Wymagania:
  • Min. 3 lata pracy w analizach finansowych
  • Doświadczenie w obszarze windykacji
  • Doświadczenie w pracy z przepisami i procedurami
  • Zarządzanie podległym zespołem wraz z prowadzaniem coachingu dla podległego zespołu
  • Doświadczenie w międzynarodowych korporacjach
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2
  • Wykształcenie zgodne z zakresem obowiązków np. finansowe, prawnicze
  • Analityczność i dokładność
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej, prestiżowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity
  • Możliwość tworzenia zespołu
  • Realna możliwość awansu w strukturach firmy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 44/8 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.