Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Tancerz Mazowieckie
Dance Animator, Tancerz w grupie animatorów turystycznych, Wyspy Kanaryjskie sezon zima 2015 / Organizator zajęć sportowo-tanecznych z językiem angielskim - casting 5.09.2015

Pro-Staff Polska
mazowieckie
praca stacjonarna
3132 dni temu

Pro-Staff Polska to jedna z najdłużej działających na polskim rynku agencji animacji czasu wolnego w turystyce. Zapraszamy do udziału w CASTINGU PRO-STAFF DLA ANIMATORÓW CZASU WOLNEGO, podczas którego wybrani kandydaci otrzymają kontrakty zatrudnienia w hotelach w Hiszpanii na sezon zimowy 2015/16.

Casting Pro-Staff - spotkanie rekrutacyjne z hiszpańskimi pracodawcami - odbędzie się 5.09.2015 w Hotelu Sympozjum w Krakowie.

Podczas castingu hiszpańscy hotelarze wybiorą grupy animacyjne na sezon zimowy 2015/16.

Wśród destynacji
dostępne będą popularne centra turystyczne na Wyspach Kanaryjskich, w tym: Teneryfa, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote oraz La Palma.

Nr Ref.: DACANWIN15

Zadania:

Do zadań dance animatorów w teamach należy, m.in.:

W ramach programu animacji wieczornej:

  • występy w przedstawieniach tanecznych - do 6 występów musicalowych lub pokazów tanecznych tygodniowo (różne style tańca)
  • tańce klubowe - nauczanie gości hotelu prostych choreografii do wspólnego wykonania
  • przygotowania i próby do występów przed publicznością

W ramach programu animacji dziennej:

  • udział w zajęciach tanecznych i sportowych dla dzieci i dorosłych
  • praca z mikrofonem - prowadzenie i moderowanie zajęć tanecznych w języku angielskim
Wymagania:
Najbardziej poszukiwane przez pracodawców kwalifikacje to:
  • umiejętności taneczne na wysokim poziomie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość drugiego języka obcego na poziomie konwersacyjnym będzie dodatkowym atutem - zwłaszcza języka niemieckiego lub języka francuskiego
  • komunikatywność i umiejętność dzielenia się taneczną pasją z otoczeniem
  • dyspozycyjność na min. 3 miesiące (w dowolnych miesiącach; kontrakty rozpoczynają się między drugą połową września lub pierwszą połową października i trwają do pierwszej połowy stycznia lub końca kwietnia 2016), preferowana będzie dyspozycyjność kandydata na kontrakty 6-miesięczne (dla osób zainteresowanych zatrudnieniem długoterminowym istnieje możliwość przedłużenia kontraktu na kolejny sezon letni, również na Wyspach Kanaryjskich lub w innych rejonach Hiszpanii)
  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z różnymi grupami wiekowymi i kulturowymi, bezkonfliktowość i bezproblemowe nastawienie
  • żywiołowość, energia, werwa
  • motywacja i gorliwość
  • towarzyskie usposobienie, optymizm, poczucie humoru
Oferujemy:
  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie hotelu
  • bezpłatne pełne wyżywienie w hotelowej restauracji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazne i ciekawe międzynarodowe środowisko pracy w popularnych 4 i 5 gwiazdkowych hotelach na Fuerteventurze, Gran Canarii, Lanzarote i Teneryfie
  • możliwość pogłębiania znajomości języków obcych oraz rozwijania umiejętności tanecznych
  • wakacyjna pogoda i atmosfera w pracy przez całą zimę!