Najnowsze oferty pracy

  • Dekarz

    Personnel Consulting   Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko dekarza, który chciałby podjąć na terenie Holandii . Praca polega na wykonywaniu prac dekarskich zgodnie z wymaganiami projektów. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pełny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne....
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia Dekarz Belgia
Dekarz - Kierownik ekipy

Work Express Sp. z o.o.
Belgia, Waregem
praca stacjonarna
2743 dni temu

Work Service Express

Miejsce pracy: Waregem
OPIS STANOWISKA

Work Service Express zatrudni od zaraz szefa ekipy dekarzy

Do obowiązków pracownika będzie należało:

  • Zarządzanie ekipą 4 polskich dekarzy, kontakt z biurem : telefoniczny i bezpośredni w sprawach dotyczących zaopatrzenia budowy w materiały, postępu prac, itd.
  • Prace dekarskie na dachach płaskich, przemysłowych
  • Kładzenie membran hydroizolacyjnych PCV i TPO
  • Zgrzewanie membran
  • Obsługa zgrzewarek do membran PCV i TPO
  • Układanie izolacji z poszanowaniem sprzętu i materiałów oraz podsufitek
WYMAGANIA:

Od pracownika na tym stanowisku wymagamy:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia na stanowisku dekarza
  • Znajomości rysunku technicznego i umiejętności czytania planów
  • Znajomości komunikatywnej / branżowej jednego z języków : angielskiego lub flamandzkiego
  • Prawa jazdy
  • Zabrania kompletu narzędzi
  • Rygorystycznego przestrzegania zasad bezpieczeństwa
  • Dbałości o detale, skrupulatności, zaangażowania
  • Łatwości komunikowania się

Mile widziane:

  • Możliwość wyjazdu na projekt własnym samochodem
OFERUJEMY:

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Polską umowę o pracę na pełny etat
  • Zakwaterowanie
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
  • ATRAKCYJNY DODATEK za użytkowanie własnego samochodu na projekcie
  • Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.
  • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)
  • Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.