Zobacz więcej ofert pracy

Dekorator - Cukiernik

Cukiernia Tadeusz Czernis
Kolbudy
praca stacjonarna
2338 dni temu

Ogłoszenie numer: 1856908, z dnia 2017-11-28

W związku z dynamicznym rozwojem firmy cukiernia Tadeusz Czernis
zatrudni dekoratora z doświadczeniem.

Miejsce pracy: Kolbudy

Nr Ref.: "DEKORATOR"

Opis stanowiska

  • Zdobienie i przystrajanie wyrobów cukierniczych, takich jak ciastka, ciasta, torty, desery
  • Planowanie i tworzenie projektów dekoracyjnych
  • Dobieranie odpowiednich przybrań
  • Przygotowanie surowców do dekorowania (masy, polewy, galaretki, kuwertury itp.)

Wymagania

  • Osoba pracująca na danym stanowisku powinna posiadać duże zdolności plastyczno - manualne
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Poszukiwana osoba z doświadczeniem

Oferujemy

  • Stabilną pracę w ciągle rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w młodym zespole
  • Umowa o pracę