Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Cukiernik Warszawa
Dekorator/ka tortów - pracownik produkcji

InterKadra Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2907 dni temu

Inter Kadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DEKTOR/0416/WWA
Zadania:
  • dekorowanie wypieków i inne prace zlecone przez przełożonego
  • kontrola jakości towaru
Wymagania:
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • zdolności manualne i plastyczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • umowę cywilno-prawną podpisywaną z InterKadra
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zmianowy system pracy
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • pracę zlokalizowaną na Żeraniu