Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Cukiernik Katowice
Dekorator Wyrobów Cukierniczych

Lambertz Polonia Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3183 dni temu

Ogłoszenie numer: 767908, z dnia 2015-08-07

Firma Lambertz Polonia będąc częścią Grupy Lambertz,

jednego z czołowych niemieckich producentów wyrobów cukierniczych,

w związku z uruchamianiem linii produkcyjnych

poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Dekoratora Wyrobów Cukierniczych odpowiedzialna będzie za:

  • Zdobienie i przystrajanie wyrobów cukierniczych.
  • Przygotowanie surowców do dekorowania.
  • Realizację planów produkcyjnych.
  • Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe o kierunku cukierniczym.
  • Precyzja i wysoka sprawność manualna.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Zaangażowanie.
  • Książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Szanse rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.