Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom Kosmetolog Radom
Dermokonsultant / Dermokonsultantka

Abriga
Radom
praca stacjonarna
2397 dni temu

Abriga to międzynarodowa firma z branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Działamy w służbie piękna i tworzymy je z pasją. W każdym aspekcie naszej pracy jakość stoi na pierwszym miejscu. Sprawiamy, że nasi klienci, kontrahenci i współpracownicy czują się wyjątkowo, ponieważ w Abriga ludzie są najważniejsi. Tworzymy produkty nie tylko skuteczne i najwyższej jakości, ale także unikatowe, niebanalne i wyjątkowe. Nie ma dla nas gór nie do zdobycia. Wierzymy, że wszystko jest kwestią pomysłu, czasu i chęci.

Chcesz tworzyć rzeczy piękne, unikalne i wyjątkowe? U nas każdego dnia będziesz realizować swoje zawodowe marzenia.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego projektu Nutridome poszukujemy Kandydatki / Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Przygotowanie towaru do sprzedaży
  • Ekspozycja towaru w oparciu o standardy firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w obszarze sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w godzinach 9.00-15.00 oraz 15.00-21.00, także w weekendy
  • Umiejętność badania potrzeb klienta
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Elastyczność (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin)
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
Administratorem danych jest Abriga Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Radom 26-600, Staromiejska 8/12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.