Zobacz więcej ofert pracy

Developer Aplikacji Mobilnych

Axxiome Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2723 dni temu

Axxiome Polska należy do globalnej Axxiome Group specjalizującej się w doradztwie biznesowym oraz wdrożeniach systemów IT dla instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych na całym świecie. Realizujemy projekty konsultingowo-wdrożeniowe systemów SAP Banking i SAP Insurance, oraz projektujemy rozwiązania na platformie SAP Netweaver".

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: DAM/Ww

Oferujemy:
  • nowoczesne technologicznie projekty IT
  • projekty konsultingowe dla instytucji finansowych na świecie
  • benefity pozapłacowe np. opieka medyczną, kursy językowe, karta Multisport
Od Kandydatów oczekujemy:
  • umiejętności tworzenia aplikacji na jedną z platform Android/iOS
  • znajomości frameworków i bibliotek typowych dla Androida/iOS
  • dobrej znajomości jezyka programowania Java lub Objective-C/Swift
  • znajomości SDK systemu operacyjnego Android oraz narzędzi środowiska programistycznego Android
  • mile widziana znajomość systemu operacyjnego iOS oraz jego narzędzi programistycznych
  • mile widziana znajomość technologii REST/oData, Serwisów SOAP
  • znajomości dobrych praktyk programistycznych
  • gotowości do częstych podróży służbowych
  • znajomości j. angielskiego na poziomie C1
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego
Zakres obowiązków:
  • tworzenie aplikacji mobilnej dla platformy Android lub iOS, natywnej lub rozwiązanie hybrydowe z wykorzystaniem pakietu Cordova oraz PhoneGap. (HTML5, CSS, JS)
  • praca w międzynarodowym zespole w metodologii Scrum, z wykorzystaniem języka angielskiego lub niemieckiego.

Myślisz o aktywnym rozwoju swojej kariery?
Daj nam się poznać.