Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    7 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy

Developer BI

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2777 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, New York, San Francisco, Singapore and Melbourne, we offer our Microsoft partner and end user clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w projektach utrzymania i rozwoju hurtowni danych opartej o technologię Microsoft Power BI
  • Czynny udział w analizie wymagań – współpraca z zespołem biznesowym
  • Projekt oraz Implementacja rozwiązań
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej wykonanych prac

Wymagania:

  • Doskonała znajomość technologii BI firmy Microsoft, poparta kilkuletnim doświadczeniem: bazy danych SQL Server, SQL Server Integration Services, SQL Server Analysis Services i SQL Reporting Services,
  • Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji procesów ETL hurtowni danych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy
    Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Udział w międzynarodowych projektach IT
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie)