Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Zobacz więcej ofert pracy

DevOps Engineer

Infomex Sp. z o.o.
śląskie, Katowice, Żywiec
praca stacjonarna
2480 dni temu
Kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne.

W związku z uruchomieniem Virtual Data Center – innowacyjnej platformy typu cloud, poszukujemy inżyniera systemowego, który będzie nas wspierać w tworzeniu oraz zarządzaniu środowiskami Klienckimi funkcjonującymi w ramach nowej chmury. Wirtualizacja każdego elementu infrastruktury VDC umożliwi Ci budowę rozwiązań z wykorzystaniem dowolnych technologii, bez tzw. vendor lock-in. Jeżeli chcesz prowadzić projekty w oparciu o innowacyjną chmurę, mając do dyspozycji zróżnicowane technologie, wsparcie ze strony działu R&D oraz dwa niezależne Data Center – zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Katowice, Żywiec

Zakres obowiązków:
  • administracja, zarządzanie, monitoring oraz tuning systemów i aplikacji

  • projektowanie oraz wdrażanie nowych usług

  • udział w ocenie i proponowaniu odpowiednich narzędzi oraz technologii

  • ciągłe doskonalenie obecnej infrastruktury oraz dostosowywanie jej do obowiązujących standardów

  • aktywna praca nad wirtualizacją usług w DC

  • udział w międzynarodowych projektach

Czego oczekujemy:
  • bardzo dobra znajomość systemu Linux

  • praktyczna wiedza w obszarze
    - wirtualizacji (głównie KVM, VMware, XEN)
    - rozwiązywania problemów wydajnościowych
    - protokołów sieciowych
    - zagadnień storage

  • doświadczenie przy budowie środowisk HA

  • znajomość języka Python

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość: OpenStack, Ansible, macierze

  • doświadczenie z InfiniBand

Co mamy do zaoferowania:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 10.000 - 13.000 pln netto B2B (jesteśmy otwarci na negocjacje)

  • Dodatkową premię za produktywność

  • Elastyczną formę współpracy – B2B bądź umowę o pracę

  • Udział w ciekawych, referencyjnych projektach (z VDC korzystają m.in. MSZ, IPN, SFD czy Mieszko)

  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o unikatową platformę wykorzystującą technologie OpenStack

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kartę sportową

  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy

  • Długoterminową współpracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i  w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z  dnia 2016.05.04), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez administratora oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez administratora*

*w  przypadku chęci wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przechowywanie Pana/Pani danych przez administratora w celu ewentualnego uwzględnienia Pana/Pani kandydatury w przyszłych rekrutacjach proszę zamieścić również fragment oznaczony kursywą (zgoda ta jest dobrowolna)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.