Najnowsze oferty pracy

  • Psycholog / Psychodietetyk

    EAP24   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  kontrakt B2B
    3 dni
    Główne zadania Przeprowadzanie konsultacji psychodietetycznych w języku polskim i angielskim Poradnictwo psychologiczne i psychodietetyczne dla uczestników programów wsparcia EAP24 Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych i krótkich form szkoleniowych Praca 100% zdalna – prowadzenie tele- i...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Dietetyk Małopolskie
Dietetyk - żywienie zbiorowe

Klient portalu Praca.pl
małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
praca stacjonarna
2686 dni temu

Ogłoszenie numer: 1450407, z dnia 2016-12-15

Firma gastronomiczna, świadcząca usługi żywieniowe głównie dla szpitali, zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków, Prądnik Biały

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za prawidłowe układanie diet
  • sporządzanie jadłospisów dziennych i dekadowych
  • analiza założeń kaloryczności posiłków
  • realizowanie budżetu i kontrolowanie kosztu surowca

Wymagania

  • wykształcenie średnie zawodowe lub wyższe (kierunkowe)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność układania jadłospisów według założeń dietetycznych
  • chęć rozwoju oraz pogłębiania wiedzy
  • samodzielność w działaniu
  • ważne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność w weekendy

Czas pracy:

  • 7:00 15:00 (+2 weekendy w m-cu)

Oferujemy

  • umowę o pracę (po miesięcznym okresie próbnym)
  • pracę pełną wyzwań
  • zdobycie cennego doświadczenia