Najnowsze oferty pracy

  • Psycholog / Psychodietetyk

    EAP24   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  kontrakt B2B
    4 dni
    Główne zadania Przeprowadzanie konsultacji psychodietetycznych w języku polskim i angielskim Poradnictwo psychologiczne i psychodietetyczne dla uczestników programów wsparcia EAP24 Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych i krótkich form szkoleniowych Praca 100% zdalna – prowadzenie tele- i...
Zobacz więcej ofert pracy

Dietetyk

Klient portalu Praca.pl
Kraków
praca stacjonarna
2896 dni temu

Ogłoszenie numer: 1102461, z dnia 2016-05-20

Firma gastronomiczna poszukuje pracownika na stanowisko:

Dietetyk

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • układanie jadłospisów
  • analiza założeń kaloryczności posiłków
  • odpowiedzialność za prawidłowe diety
  • realizowanie budżetu i kontrolowanie kosztu surowca

Wymagania

  • doświadczenie w układaniu jadłospisów dla żywienia zbiorowego
  • wykształcenie wyższe lub średnie zawodowe kierunkowe
  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • chęć rozwoju oraz pogłębiania wiedzy
  • samodzielność w działaniu
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

  • formę zatrudnienia do ustalenia (umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • pracę w przyjaznym zespole