Zobacz więcej ofert pracy

Dociepleniowiec

Headhunters
Niemcy
praca stacjonarna
2330 dni temu

Firma HEADHUNTERS Spółka z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 10079 poszukuje pracowników do dociepleń budynków.

Miejscowość: Wolgast (150 km od Szczecina)

Obowiązki:
  • Docieplenia budynków
Wymagania:
  • Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na danym lub pokrewnym stanowisku
  • Warunkiem koniecznym jest posiadanie własnego - sprawnego auta
  • Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec
Oferujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • 11 EUR brutto
  • 15 EUR netto diety za każdy przepracowany dzień roboczy
  • Bezpłatne zakwaterowanie, zapewnione przez pracodawcę
  • Wszelkie świadczenia socjalne (emerytalne, zdrowotne, opiekuńcze oraz na wypadek bezrobocia)
  • Plus 25% do każdej godziny powyżej 174 godzin
  • Dodatek do wynagrodzenia na Boże Narodzenie
  • Płatny urlop
  • Praca 8-12h dziennie min. 5 dni w tygodniu
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym, a także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.