Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    10 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Doradca ds. leasingu - Wrocław

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3538 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 5-11-28593/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, znanej instytucji bankowej, poszukujemy do pracy doświadczonych, nastawionych na sukces osób na stanowisko:

Doradca ds Leasingu

- Promocja i sprzedaż produktów finansowych Spółki
- Współpraca z oddziałem banku
- Prowadzenie negocjacji handlowych i rozwój współpracy z Klientami
Wymagania:
- Min. 1 rok doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu i/lub obsłudze klientów, preferowana branża leasingowa, bankowa, ubezpieczenia,
- Znajomość rynku usług finansowych
- Wiedza z zakresu finansów i księgowości
- Umiejętności nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji
- Pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków,
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
- Gotowość do założenia działalności gospodarczej
- Umiejętność obsługi komputerowych pakietów biurowych
- Wykształcenie min. średnie
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (wynagrodzenie podstawowe + premie)
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pakiet szkoleń
- Opieka medyczna

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w wersji polskiej lub angielskiej z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres:
wroclaw5@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/