Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca Finansowy (tylko weekendy)

InterKadra Sp.z o.o
mazowieckie, Warszawa, Mińsk Mazowiecki
praca stacjonarna
2764 dni temu
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Miejsce pracy: Warszawa, Mińsk Mazowiecki
Nr ref.: DUF/0916/WWA
Zadania:
  • Aktywna sprzedaż produktów finansowych
  • Doradztwo z zakresu sprzedawanych  produktów
  • Sporządzanie umów i kompletowanie dokumentacji kredytowej
  • Udział w akcjach marketingowych i eventach
  • Obsługa reklamacji
Wymagania:
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Osoba komunikatywna
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjny/a w wymiarze połowy etatu - praca w weekendy
  • Doświadczenie w branży finansowej (mile widziane)
Oferujemy:
  • Dynamiczny i kreatywny rozwoju w branży finansowej
  • Szkolenia branżowe
  • Zdobycie bogatego doświadczenia w obszarze sprzedaży produktów finansowych oraz obsługi klienta
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawy + premii
  • A także stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

…ta oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb!