Zobacz więcej ofert pracy

Doręczyciel

A-Trybut - Polski HR S.A.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
3438 dni temu

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Doręczyciel

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
  • Odbiór i doręczanie przesyłek według specyfikacji
  • Kontakt z odbiorcami
  • Raportowanie pracy
Wymagania:
  • posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności
  • wykształcenie min. Zawodowe
  • gotowość do pracy w godz. 6-18
  • komunikatywność
  • znajomość topografii miasta
  • uczciwość i rzetelność
  • mile widziane doświadczenie kurierskie
  • mile widziany własny środek transportu
Oferujemy:
  • pracę na rzecz firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w szanowanym zawodzie doręczyciela
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o ilość dostarczonych przesyłek
  • zwrot kosztów transportu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • umowę o pracę