Zobacz więcej ofert pracy

Doręczyciel

A-Trybut Polski HR S.A.
świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
praca stacjonarna
3437 dni temu

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych

A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna  jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750

Misją naszej firmy jest stworzenie rynku pracy prawdziwie otwartego dla osób z różnymi dysfunkcjami.

Chcemy to uczynić poprzez przełamywanie stereotypów związanych z ograniczeniami zawodowymi osób niepełnosprawnych. Nasz cel to budowanie społeczeństwa bez barier. Aktualnie dla swojego Klienta z branży usług pocztowych poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Doręczyciel

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Zakres obowiązków:
  • Odbiór i doręczanie przesyłek według specyfikacji
  • Kontakt z odbiorcami
  • Raportowanie pracy
Wymagania:
  • Posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności
  • wykształcenie min. Zawodowe
  • gotowość do pracy w godz. 8-18 (6-18)
  • komunikatywność
  • znajomość topografii miasta
  • uczciwość i rzetelność
  • mile widziane doświadczenie kurierskie
  • własny środek transportu
Oferujemy:
  • pracę na rzecz firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w szanowanym zawodzie doręczyciela
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o ilość dostarczonych przesyłek
  • zwrot kosztów transportu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie