Najnowsze oferty pracy

  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
  • Pomocnik Maszynisty Fleksograficznego

    GRAFPOL B.M.Meszkes   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Wsparcie przy obsłudze maszyn drukujących.
Zobacz więcej ofert pracy

Drukarz offsetowy

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
Niemcy, Magdeburg
praca stacjonarna
3150 dni temu

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Miejsce pracy: Magdeburg
Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn offsetowych
  • Flancowanie według ustawionych prametrów
  • Pakowanie i oznakowanie gotowych produktów
  • Kontrola procesu produkcji
  • Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
  • Zachowanie norm i standardów BHP
Wymagania:
  • Umiejętność obsługi maszyn offsetowych (Heildelberg XL 106 - dwustronna)
  • Obsługa falcerki (Heidelberg Stahl) i oklejarki (Muller Martini, Bolero, Corona)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania i motywacja do pracy
  • Punktualność i rzetelność
  • Mile widziane posiadanie własnego samochodu
Oferujemy:
  • Pomoc Pracownika MONDI w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji.
  • Rzetelną i precyzyjną prezentację warunków zatrudnienia
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
  • W pełni legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace na warunkach niemieckich!!!
  • Płatne nadgodziny
  • Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy