Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Departamentu Personalnego

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
3282 dni temu

Ogłoszenie numer: 669162, z dnia 2015-04-22

Naszym Klientem jest regionalny koncern produkcyjny o długiej historii i dobrej renomie, który prowadzi sprzedaż swoich produktów na całym świecie. W związku nowymi potrzebami biznesowymi poszukiwani są kandydaci/tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • podnoszenie efektywności procesów zarządzania i pracowników
  • dobór narzędzi i polityki HR do strategii organizacji
  • restrukturyzacja wynagrodzeń i świadczeń
  • optymalizacja struktury kosztów zatrudnienia i planowania kadr
  • budowa profesjonalnej komórki HR odpowiedzialnej za rekrutacje, derekrutacje, szkolenia oraz inne działania HR
  • nadzorowanie pracy oraz restrukturyzacja Zespołu Kadro-Płacowego
  • zarządzanie pracownikami odpowiedzialnymi za rekrutację i szkolenia
  • profesjonalne wsparcie Zarządu w zakresie spraw personalnych
  • budowanie systemów motywacyjnych dla pracowników

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
  • wykształcenie prawnicze, ekonomiczne
  • bardzo mile widziane doświadczenie w pracy konsultanta w wielkiej czwórce
  • doświadczenie zawodowe w rozproszonej i rozbudowanej strukturze organizacyjnej
  • doświadczenie w projektowaniu systemów wynagrodzeń
  • bardzo szeroka wiedza z zakresu prawa pracy
  • duża samodzielność i umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • wysokie zdolności w obszarze komunikacji, przekonywania, egzekwowania
  • kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań, umiejętność wspierania i rozwiązywania problemów
  • mile widziana znajomość programów kadrowo-płacowych (SAP)

Oferujemy

  • dużą decyzyjność i samodzielność
  • możliwość wprowadzania zmian, usprawniania procesów
  • partnerskie podejście do współpracy na linii HR-Zarząd
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie