Praca.pl Praca Mazowieckie Raszyn Dyrektor placówki bankowej Raszyn
Dyrektor ds. bezpieczeństwa, techniki i administracji

Bank Spółdzielczy w Raszynie
Raszyn
praca stacjonarna
2343 dni temu

Ogłoszenie numer: 1847085, z dnia 2017-11-24

O Banku:

Bank Spółdzielczy w Raszynie jest bankiem polskim, z polską strukturą właścicielską, opierający działalność na kapitale polskim, który nie posiada zależności i powiązań z kapitałem zagranicznym. Bank działający bezpiecznie i nowocześnie, budujący wiarygodne i długotrwałe relacje z Klientem.

Misja Banku:

Jesteśmy profesjonalnym partnerem w usługach bankowych, oferującym usługi korzystne i zrozumiałe. W swoich działaniach chcemy być transparentni i otwarci na zmiany,  dostosowując się tym samym do potrzeb klienta. Nadrzędnym naszym celem jako instytucji zaufania publicznego jest dbałość o profesjonalizm, komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Bank Spółdzielczy w Raszynie poszukuje kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: Raszyn

Opis stanowiska

Dyrektor będzie odpowiedzialny za:

  • Kreowanie i monitorowanie realizacji polityki bezpieczeństwa Banku,
  • Koordynowanie procesu zarządzania ryzykiem operacyjnym,
  • Monitorowanie organizacji ochrony mienia bankowego,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem funkcjonowania systemów informatycznych,
  • Współudział w tworzeniu strategii IT,
  • Nadzór nad realizacją nowych rozwiązań IT,
  • Monitorowanie poprawności realizacji umów z dostawcami,
  • Zarządzanie podległym zespołem, współpracę z podmiotami zewnętrznymi a także cykliczne raportowanie swoich działań,
  • Współpracę z jednostkami biznesowymi Banku.

Wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy w branży finansowej,
  • Umiejętność delegowania zadań, podejmowania trudnych decyzji,
  • Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole,
  • Dynamiczność, skrupulatność,
  • Samodzielność, komunikatywność, umiejętność wykazywania inicjatywy.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną.