Praca.pl Praca Mazowieckie Dyrektor ds. Informatyki Mazowieckie
Dyrektor ds. Eksploatacji Systemów Informatycznych

PGB Human Resources
mazowieckie
praca stacjonarna
2685 dni temu

Dla naszego Klienta, największej Grupy Kapitałowej działającej na rynku ochrony zdrowia (Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie
Nr ref.: DESI_1216_ŁÓD_KCH
Opis stanowiska:
  • Kierowanie zespołem specjalistów IT w dziale eksploatacji systemów informatycznych (DESI) poprzez:
    • Bezpośrednie zarządzanie zespołem zakupowym i rozliczeniowym oraz osobami pełniącymi role SLM (Service Level Managerów)
    • Nadzorowanie i zarządzanie pionami technologicznymi zespołu DESI
  • Nadzór nad umowami z operatorami telekomunikacyjnymi i dotyczących serwisu IT realizowanego przez firmy zewnętrzne
  • Nadzór nad umowami ze spółkami grupy Pelion dotyczących usług IT dostarczanych przez pion IT
  • Ustalanie parametrów usług (w tym: parametrów SLA) z dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Przetargi i negocjacje nowych warunków do w/w
  • Udział w przeglądach jakości usług i negocjacjach umów ze spółkami grupy Pelion
  • Organizacja zakupu nowego sprzętu i oprogramowania zgodnie z regułami w Grupie i bezpośredni udział w kształtowaniu tych reguł
  • Nadzór nad prowadzeniem ewidencji infrastruktury IT i dokumentacji technicznej i ogólnej zespołu eksploatacji systemów IT
  • Prowadzenie symulacji skutków finansowych przedsięwzięć IT w zakresie swojego stanowiska
Wymagania:
  • Umiejętności zarządzania zespołem specjalistów IT
  • Znajomość technologii IT w stopniu wystarczającym do kierowania zespołem specjalistów IT
  • Znajomość zasad ITIL oraz zarządzania projektami; formalne certyfikaty z tych dziedzin będą dodatkowym atutem
  • Znajomość rynku IT dot. usług i sprzętu (w tym telekomunikacyjnego)
  • Doświadczenia we współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi i firmami działającymi w obszarze technologii i usług IT
  • Doświadczenia w negocjowaniu umów oraz organizowaniu przetargów w obszarze informatyki i usług telekomunikacyjnych
  • Doświadczenie i umiejętności analiz finansowych przedsięwzięć IT
Oferujemy:
  • Pomoc w relokacji
  • Umowę o pracę
  • Ciekawą, stabilną  pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit
  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego
  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
  • Bony świąteczne
  • Szczepienia przeciwko grypie
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

IT and TELECOM

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w IT i telekomunikacji
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com