Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Handlu i Marketingu

BPM Lighting Polska Sp. Z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
3440 dni temu

Ogłoszenie numer: 532865, z dnia 2014-10-27

Firma BPM Lighting Polska już od 5 lat skutecznie działa na rynku Polskim. Wraz z Firma BPM Lighting w Hiszpanii, Francji, Niemczech, tworzy całość projektu rozwoju międzynarodowego. Firma istnieje na rynku od ponad 25 lat zajmuje się produkcją i handlem własnymi, często opatentowanymi produktami na rynkach międzynarodowych.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: DHM/2014/09

Opis stanowiska

Do osoby zajmującej stanowisko Dyrektora ds. handlu i marketingu należeć będzie tworzenie obszarów handlowych wspomaganych przez działania marketingowe w strukturze handlowej w Polsce, organizacja pracy i kontrola nad pracą przedstawicieli handlowych a także nad wszelkimi działaniami handlowo - marketingowymi w Polsce.

Wymagania

  • Warunkiem wymaganym jest bardzo dobra znajomość rynku oświetleniowego w Polsce.
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie handlowe w zakresie oświetlenia najlepiej na stanowisku kierowniczym.
  • Umiejętność kierowania zespołem handlowym.
  • Zaangażowanie i umiejętność dążenia do założonych celów marketingowo - handlowych.
  • Znajomość działań marketingowych.
  • Planowanie działań marketingowo - handlowych.
  • Kierowanie całością działań marketingowo - handlowych.

Oferujemy

  • Stałą i stabilna pracę w firmie istniejącej na rynku polskim od 5 lat.
  • Umowę o pracę z przejrzystymi warunkami zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie podstawowe i dodatkowe uzależnione od realizacji planów marketingowo - handlowych.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Spokojną i pozytywna atmosferę w pracy.
  • Możliwość rozwoju osobistego i realizacji własnych pomysłów marketingowo - handlowych.