Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Inwestycji Klientów

Klient portalu Praca.pl
Poznań
praca stacjonarna
3332 dni temu

Ogłoszenie numer: 604680, z dnia 2015-02-12

Dla naszego Klienta znanej instytucji finansowej skoncentrowanej na działalności inwestycyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Budowa i obsługa własnego portfela zamożnych Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych w oparciu o produkty maklerskie, inwestycyjne, bankowe oraz ubezpieczeniowe;
  • Przygotowywanie najlepszych rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby Klientów;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami;
  • Pomoc w administracji aktywami Klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość);
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów oszczędnościowo – inwestycyjnych lub maklerskich dla Klientów z segmentu Private Banking;
  • Umiejętność budowania portfela Klientów;
  • Doświadczenie związane z aktywnym pozyskiwaniem Klientów;
  • Bardzo dobra znajomość produktów inwestycyjnych i rynku kapitałowego;
  • Umiejętność samoorganizacji pracy;
  • Własna inicjatywa, przedsiębiorczość oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Dołączenie do elitarnego grona najlepszych Wealth Managerów w Polsce
  • Systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia wewnętrzne, spotkania z zarządzającymi wiodących firm inwestycyjnych oraz spotkania z najlepszymi analitykami na rynku;
  • Szeroką ofertę produktową dostosowywaną na bieżąco do potrzeb Klientów oraz zmieniającej się sytuacji rynkowej;
  • Pełną swobodę w doborze produktów i możliwość skupienia się na opiece nad portfelem Klienta;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.