Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Jakości

Eko-Okna Sp z o.o.
Kornice
praca stacjonarna
3314 dni temu

Jesteśmy jednym z największych i najprężniej rozwijających się producentów stolarki z PVC i aluminium oraz drewna w Polsce i Europie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kornice

Zakres obowiązków:
  • Wyznaczanie celów jakościowych dla firmy oraz nadzór nad realizacją wskaźników

  • Współtworzenie, nadzorowanie i koordynacja wewnętrznego systemu zapewniania jakości

  • Nadzorowanie wymagań prawnych, uzupełnianie dokumentacji oraz przygotowywanie raportów (ISO 9001)

  • Nadzór nad podległymi pracownikami działu jakości oraz serwisu - zarządzanie pracą zespołu

  • Budowanie i utrzymywanie w zakładzie świadomości dotyczącej wymagań klienta

  • Prowadzenie audytów procesu oraz produktu; wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych związanych z niezgodnościami w wyrobie i procesie

  • Budowa i utrzymywanie relacji z klientem (końcowa ocena reakcji na reklamacje i skargi konsumenckie)

  • Ścisła współpraca z głównym technologiem oraz kierownikami produkcji

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym

  • Znajomość języka obcego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (angielski, niemiecki, francuski)

  • Doświadczenie w branży stolarki okiennej mile widziane

  • Umiejętności zarządzania zespołem

  • Znajomość filozofii KAIZEN

  • Zdolności analityczne

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:
  • Możliwość uczestniczenia i współtworzenia sukcesu i rozwoju firmy z branży budowlanej na rynku krajowym, a przede wszystkim międzynarodowym

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pomoc w relokacji, opłacamy hotel