Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor eksportu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Opacz-Kolonia    praca stacjonarna
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    12 dni
    Zakres obowiązków: Budowanie i rozwijanie kompetencji nowego zespołu eksportowego. Opracowanie i wdrożenie planów ekspansji na rynki międzynarodowe. Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi partnerami. Negocjacje ważnych umów handlowych. Zarządzanie budżetem i kontrola kosztów sprzedaży....
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. logistyki

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce
Szczecin
praca stacjonarna
2469 dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Szczecinie na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: dyr-log/szcz-2017
Opis stanowiska:
  • zarządzanie oraz podejmowanie strategicznych decyzji w zakresie logistyki tj. gospodarki magazynowej, transportu, zarządzaniem łańcuchem dostaw
  • optymalizacja systemu logistyki poprzez działania minimalizujące koszty operacyjne
  • planowanie oraz nadzór nad procesami logistycznymi w firmie
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem gospodarki magazynowej, dokumentacją ewidencyjną
  • zarządzenie podległymi zespołami pracowników
  • współpraca z innymi Działami firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane ze specjalizacją w obszarze logistyki)
  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem procesami logistycznymi
  • znajomość obowiązujących procedur prawnych w transporcie
  • doświadczeniem w zarządzaniu zasobami pracowniczymi
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy:
  • umowę o pracę w Szczecinie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość współtworzenia strategii rozwoju firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie