Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

    Starostwo Powiatowe w Otwocku   Otwock    praca stacjonarna   dziś wygasa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Wskazanie zakresu zadań wykonywanych na stanowisku: kierowanie Powiatowym Urzędem Pracy w Otwocku (PUP) i reprezentowanie go na zewnątrz; wykonywanie czynności z zakresu prawa pracy wobec pracowników PUP; realizacja zadań należących do samorządu powiatowego w zakresie polityki rynku pracy;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Generalny

Headhunters
Poznań
praca stacjonarna
2631 dni temu

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, lidera producentów sterowników sygnalizacji świetlnych w Polsce, poszukuje odpowiedniego kandydata/kandydatki na stanowisko Dyrektora Generalnego.

Docelowo osoba na tym stanowisku ma stać się właścicielem firmy (po okresie wdrażającym ok. 6 miesięcy) – bez inwestowania środków własnych.

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • Kształtowanie strategii działania firmy oraz nadzór nad jej realizacją
  • Kształtowanie planów w zakresie produkcji, sprzedaży i inwestycji
  • Zarządzanie działalnością przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie organizacją pracy podległego zespołu
  • Reprezentowanie spółki i dbanie o rozwój kontaktów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu transportu drogowego – mile widziana
  • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu przedsiębiorstwem i zespołem
  • Min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokie zdolności organizacyjne, komunikacyjne i analityczne oraz zorientowanie na wynik
  • Reprezentatywność, umiejętność radzenia sobie ze stresem, łatwość nawiązywania kontaktów
Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie składające się z podstawy i bonusów
  • Możliwość stania się właścicielem bardzo dobrze rozwijającej się firmy będącej liderem na rynku
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).