Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Generalny

Sedlak & Sedlak
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
3639 dni temu

Naszym klientem jest duża grupa kapitałowa posiadająca kilka zakładów produkcyjnych działająca w branży FMCG. Zatrudnia aktualnie ponad 500 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie
Nr ref.: 19/14
Zadania:
  • budowanie oraz realizacja strategii spółki
  • operacyjne zarządzanie działalnością firmy
  • rozwój firmy w oparciu o wprowadzanie nowych produktów i ekspansję terytorialną
  • kompleksowy nadzór nad firmą i jej wynikami
  • przeprowadzenie zmian organizacyjnych w spółce
  • weryfikacja i modyfikacja procedur istniejących w firmie oraz wdrażanie nowych systemów usprawniających pracę

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane studia MBA lub studia doktoranckie
  • przynajmniej 10 lat doświadczenia zawodowego
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w operacyjnym zarządzaniu spółką produkcyjno – handlową
  • doświadczenie w zarządzaniu spółką wielozakładową będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży FMCG
  • wskazane doświadczenie w tworzeniu strategii rozwoju firmy
  • znajomość zasad funkcjonowania spółek prawa handlowego
  • wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie
  • gotowość do podejmowania decyzji, zdecydowanie w działaniu
  • umiejętność poszukiwania oraz wdrażania nowych rozwiązań i strategii
  • ukierunkowanie na realizację założonych celów
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • dynamizm i pro aktywne podejście do pracy

  • miejsce pracy: płd. Polska
Oferujemy:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.