Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Dyrektor Produkcji - kontrakty kolejowe

Advisory Group TEST Human Resources
mazowieckie
praca stacjonarna
2371 dni temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z budowlanej wieloletnią tradycją, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 6368

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie w zakresie budownictwa
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze związnym z budową (modernizacją, rozbudową lub przebudową ) linii kolejowych dla PKP/ PLK
  • Praktyczna wiedza z zakresu przepisów, uregulowań i dokumentacji z obszaru budownictwa kolejowego
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Mobilność
  • Sumienność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Mobilność
  • Gotowość do pracy na kontraktach

Obowiązki:

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem realizacji kontraktów kolejowych
  • Organizacja i zarządzanie zasobami technicznymi oraz personelem
  • Utrzymywanie i zarządzanie relacjami z klientami oraz dyrekcją techniczną inwestora
  • Planowanie i organizacja robót
  • Raportowanie w zakresie budżetu bieżącego oraz jego prognoz
  • Zarządzanie fakturowaniem i należnościami firmy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji wśród najlepszych specjalistów z branży
  • Przyjazną atmosferę pracy