Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor produkcji

Unia sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
2409 dni temu

Ogłoszenie numer: 1780515, z dnia 2017-09-18

UNIA to czołowy polski producent maszyn rolniczych sprzedający maszyny w ponad 60 krajach na całym świecie. W Polsce maszyny produkuję w 4 fabrykach zatrudniających ponad 1000 osób.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • nadzorowanie pracy 4 zakładów produkcyjnych, w tym procesów głównych i wspierających
  • wprowadzenie jednolitego systemu produkcji, optymalizacja produkcji i współpracy z innymi działami z wykorzystaniem nowoczesnych metod
  • opracowanie i realizacja wizji rozwoju obszarów produkcyjnych oraz działów wspierających produkcję (logistyka, kontrola jakości)
  • nadzorowanie wprowadzenie systemu zarządzania jakością
  • współpraca z kluczowymi dostawcami i podwykonawcami firmy,  w tym wprowadzenie standardów oceny dostawców
  • kontakt z kluczowymi Klientami firmy
  • realizacja wyznaczonych celów Grupy UNIA, raportowanie do Zarządu
  • współpraca z różnymi poziomami zarządzania
  • opracowanie standardów wdrożenia pracowników produkcyjnych
  • kaskadowanie informacji i wiedzy,  w tym mentoring managerów obszarów produkcyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • znajomość j. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym w biznesie
  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją - stanowisko managerskie co najmniej 5 lat

Mile widziane:

  • doświadczenie w firmie motoryzacyjnej lub przemyśle ciężkim
  • praca w środowisku międzynarodowym
  • zróżnicowane doświadczenie zawodowe (praca w co najmniej dwóch firmach produkcyjnych)
  • studia podyplomowe z zakresu zarządzania produkcją lub systemów zarządzania
  • lub doktorat z obszaru technicznego
  • znajomość j. rosyjskiego
  • podejście biznesowe
  • doświadczenie w pracy z systemami wspomagającymi produkcję (np. SAP)
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy zespołowej, w tym motywowanie pracowników
  • optymizm w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • strategiczne podejście do zarządzania
  • proaktywność i zadaniowe podejście do pracy
  • myślenie analityczne
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, premia uzależniona od wyników)
  • konstruktywną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju
  • docelowo stanowisko w Zarządzie
  • niezbędne narzędzia pracy

Wynagrodzenie

Od 15000 PLN