Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor produkcji

AUDIT Doradztwo Personalne
Rzeszów
praca stacjonarna
2372 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicy Kielc, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie i organizacja realizacji prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych,
  • Zarządzanie podległym zespołem, egzekwowanie wyników oraz wprowadzenie narzędzi monitorowania i raportowania procesów,
  • Ścisła współpraca oraz wsparcie operacyjne poszczególnych działów firmy przy realizacji założonych celów,
  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem Spółki,
  • Wdrażanie rozwiązań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem spółki oraz optymalizacją pracy działów,
  • Realizowanie strategii rozwoju zakładu oraz planów inwestycyjnych i remontowych,
  • Realizacja powierzonych zadań dotyczących bieżącej działalności spółki.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania ludźmi w zakładzie produkcyjnym,
  • Umiejętność wykonywania analiz i wyciągania na ich podstawie wniosków,
  • Doświadczenie we wdrażaniu kompleksowego programu do obsługi produkcji i rozwiązań optymalizujących obszar produkcji oraz magazynu,
  • Bardzo dobre umiejętności managerskie i interpersonalne,
  • Znajomość zasad Lean Manufacturing,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz operacyjnym przedsiębiorstwem,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • Dyspozycyjność oraz orientacja na rezultat,
  • Konsekwentność i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość ciągłego doskonalenia i rozwoju zawodowego,
  • Zakwaterowanie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.