Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

OPTIVO consulting
mazowieckie, Mazowsze
praca stacjonarna
3411 dni temu
Jesteśmy firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska wysokiego oraz średniego szczebla. Nasi konsultanci dysponują wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu nabór pracowników realizujemy dbając o interes Klienta zapewniając szacunek oraz informację zwrotną naszym Kandydatom. Agencja zatrudnienia nr 6326.

Naszym Klientami są międzynarodowe firmy produkcyjne, posiadające kilka fabryk w Polsce. Działają one na rynku europejskim od kilkudziesięciu lat. Spółki zatrudniają kilka tysięcy pracowników. Obecnie dla naszych klientów (różne fabryki) poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:
  • zarządzanie kilkusetosobowym zespołem pracowników
  • bieżące koordynowanie zadań (planów) produkcyjnych
  • przewodzenie projektom zwiększenia wydajności pracy i poprawy jakości produktów - polityka systematycznej optymalizacji
  • kontrola pracy zakładu oraz wskaźników z wykorzystaniem nowoczesnego systemu ERP
  • ścisła współpraca z działami planowania produkcji, technologii, zakupów, sprzedaży,
  • zastępowanie Dyrektora Fabryki
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (ewentualnie minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika zmiany, inżyniera procesu w przypadku osób o predyspozycjach menedżerskich)
  • mile widziane doświadczenie z zakresu wdrażania nowoczesnych metod zarządzania produkcją (Kaizen, Lean, 5S itd.)
  • mile widziana dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • umiejętność pracy w bardzo dynamicznym środowisku (liczne przezbrojenia, wiele rodzajów produkowanych wyrobów)
  • zdecydowanie i odwaga w działaniu
  • kreatywność oraz inicjatywa
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość realizowania autorskich pomysłów organizacji obszaru produkcji
  • możliwość awansu
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."