Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    1 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Praca.pl Praca Białoruś Dyrektor ds. Administracyjnych Białoruś
Dyrektor Projektu ds. współpracy z Białorusią, Rosją, Litwą i Ukrainą

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Białoruś, Mińsk
praca stacjonarna
2693 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mińsk
Nr ref.: WZ/ISR/120/11/16

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • reprezentowanie Spółki w krajach urzędowania,
  • udział w bieżącej działalności eksploatacyjnej i inwestycyjnej w zakresie kolejowego ruchu transgranicznego,
  • monitorowanie i zgłaszanie propozycji w zakresie usprawniania międzynarodowej komunikacji kolejowej towarowej i pasażerskiej,
  • koordynacja współpracy przy zawieraniu umów dwu- i wielostronnych oraz porozumień z kolejami w zakresie eksploatacji i stanu technicznego kolejowej infrastruktury przygranicznej, w tym również przygotowanie i aktualizacja miejscowych kolejowych porozumień granicznych,
  • przygotowanie organizacyjne i merytoryczne spotkań międzynarodowych: dotyczących eksploatacji i stanu technicznego kolejowej infrastruktury przygranicznej, wsparcie organizacyjne i merytoryczne w organizacji spotkań naszej Spółki, zarówno na poziomie eksperckim, jak i najwyższego szczebla oraz w targach i wystawach, w kontaktach z Kolejami Białoruskimi, Ukraińskimi, Rosyjskimi i Litewskimi,
  • informowanie na bieżąco o nowych rozwiązaniach stosowanych przez koleje krajów urzędowania,
  • wykonywanie niezbędnych tłumaczeń na potrzeby kontaktów z Kolejami Białoruskimi, Ukraińskimi, Rosyjskimi oraz Litewskimi.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe na kierunkach stosunki międzynarodowe, zarządzanie lub filologia obca,
  • doświadczenie zawodowe 4 lata, w tym 2 lata na stanowiskach administracyjnych związanych ze współpracą międzynarodową,
  • doświadczenie w sporządzaniu opracowań koncepcyjnych i strategicznych, raportów,
  • doświadczenie w dziedzinie transportu, w tym kolejowego,
  • znajomość języka rosyjskiego na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,
  • umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, współpracy oraz zarządzania projektami,
  • umiejętność myślenia analitycznego, strategicznego oraz wprowadzania zmian,
  • umiejętność zarządzania procesami / działalnością oraz budowania sprawnej organizacji,
  • zaangażowanie oraz zdolności organizacyjne.

Mile widziane kwalifikacje:

  • doświadczenie we współpracy z partnerami z Białorusi, Ukrainy, Litwy i Rosji.
  • ruchu transgranicznego,

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Poznaj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.