Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Technologii i Wdrożeń

Klient portalu Praca.pl
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
2586 dni temu

Ogłoszenie numer: 1572525, z dnia 2017-03-27

>Naszym Klientem jest spółka produkcyjno-handlowa odnosząca sukcesy rynkowe w branży materiałów budowlanych. Firma na rynku polskim jest obecna od 1994 r., wielokrotnie nagradzana, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferowane przez firmę najwyższej jakości produkty są cenione zarazem przez klientów na rynku Polskim jak i na rynkach europejskich. Działając zarówno w tradycyjnym jak i nowoczesnym kanale dystrybucji, Firma należy do ścisłej czołówki liderów w swojej branży.

Szukamy managera, który jest nastawiony na realizację celów biznesowych, jest odpowiedzialny oraz jest zmotywowany wewnętrznie. W zamian możemy zapewnić naprawdę atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: Poznań, okolice Poznania

Opis stanowiska

  • Określanie metod technologicznych i cykli produkcyjnych oraz ich stałe ulepszanie i aktualizowanie w celu zapewnienia osiągnięcia wymaganego poziomu jakości i kosztów Wyrobów
  • Ustawianie i  modelowanie procesów produkcyjnych
  • Ciągłe doskonalenie procesu produkcji poprzez analizę planów produkcyjnych i dostępnych zasobów – optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Nadzorowanie wdrożenia nowych linii technologicznych i/lub modyfikacja już istniejących
  • Realizacja zleceń produkcyjnych
  • Nadzór nad pracą podległych pracowników działu Technologicznego
  • Współpraca wewnątrz firmy, w szczególności z Działem Produkcji, Marketingu oraz Utrzymania Ruchu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub  chemiczne – preferowany kierunek Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna, Technologia Tworzyw Sztucznych
  • Znajomość procesu wytłaczania wyrobów z PVC, PS
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w dziale technologicznym
  • Doskonała obsługa komputera w zakresie MS Office (Excel)
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, motywujący system premiowania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w ambitnym zespole profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju – szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Pakiet Opieki Medycznej
  • Kartę Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe